Poznáme, kde bývame?

V pondelok 14. mája 2018 o 14.00 hod. sme sa posledný raz spoločne stretli s dôchodcami pri súťaži „ Poznáme kde bývame ?“

Tentoraz si svoje vedomosti prišli preveriť dôchodcovia z Prievozu, ktorým sa podarilo v ich dennom centre vytvoriť skvelú atmosféru. K tej samozrejme prispel aj výkon dvoch moderátorov tohto podujatia, ktorými boli riaditeľka Knižnice Ružinov PhDr. Darina Horáková a známy herec a v súčastnosti riaditeľ TV Ružinov Mgr. Igor Adamec. 

Seniori zvládli odpovede na kvízové otázky bez problémov a ich spomienky na starý Prievoz nemali konca... Celkový príjemný dojem z tejto akcie ešte umocnilo vtipné vystúpenie kúzelníka a iluzionistu Petra Šestáka, ktorý všetkých prítomných rozosmial a skvele pobavil.

Kvízom v Prievoze sme uzavreli jednu úspešnú súťaž, ktorá oslovila všetkých ružinovských seniorov a stala sa na pol roka súčasťou života celého Ružinova. Veríme, že v blízkej budúcnosti sa podarí vymyslieť niečo nové a rovnako úspešné nie len pre seniorov, ale možno aj pre všetkých Ružinovčanov.

Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.