na podujatia z cyklu Poznáme, kde bývame?

Knižnica Ružinov v spolupráci s Televíziou Ružinov a miestnymi organizáciami JDS pripravujú pre vás cyklus vlastivedno-poznávacích súťaží s názvom Poznáme, kde bývame?

Poznáte, kde bývate? Viete, kde sa vo vašom okolí nachádajú významné fontány alebo podľa koho je vaša ulica pomenovaná?
Strávte v našej spoločnosti príjemné popoludnie a precvičte si vaše mozgové závity. Podujatím vás bude sprevádzať riaditeľka Knižnice Ružinov Rina Horáková a riaditeľ Televízie Ružinov a známy herec pán Igor Adamec.
Nebude chýbať ani sprievodný kultúrny program, malé občerstvenie a atraktívne výhry.

Vlastivedno-poznávacia súťaž je určená pre seniorov, ale vstup je voľný aj pre ostatných záujemcov.

Tieto súťaže už prebehli:

• 22. februára 2018 o 14.30 hod sme sa stretli v DKR na pokračovaní cyklu „Poznáme, kde bývame?“ tentoraz o Ostredkoch. Spoluorganizátormi podujatia boli DKR, Cultus, a.s., ZO Ostredky JDS 2 a TVR. Ako bolo na podujatí si už môžete prečítať v článku a pozrieť v relácii Televízie Ružinov Klub seniorov, kde vystupovala pani riaditeľka Knižnice Ružinov Darina Horáková.

• 26. marca 2018 o 14.30 hod v DK Nivy opäť stretnutie seniorov zo ZO Páričkova JDS 2 na pokračovaní cyklu „Poznáme, kde bývame?“ Spoluorganizátorom podujatia bola Televízia Ružinov.

• 12. apríla 2018 o 15.30 hod sa v DKR, Cultus, a.s do súťaže zapojili seniori  a obyvatelia lokalít Štrkovec a Trávniky. Podujatie prebehlo v spolupráci so ZO Štrkovec JDS 2 a Televíziou Ružinov.

Srdečne vás pozývame na ďalšie súťaže:

• 14. mája 2018 o 14.00 h sa v Spoločenskom dome Prievoz v Dennom centre na Kaštieľskej 30 uskutoční ďalšie podujatie z cyklu, tentorat venované lokalite Prievoz. Okrem seniorov sú na podujatí vítaní všetci obyvatelia Ružinova, ktorí si môžu prísť otestovať svoje vedomosti.

O ďalších termínoch a miestach budeme informovať priebežne..