na podujatia z cyklu Poznáme, kde bývame?

Knižnica Ružinov v spolupráci s Televíziou Ružinov a miestnymi organizáciami JDS pripravujú pre vás cyklus vlastivedno-poznávacích súťaží s názvom Poznáme, kde bývame?

 

 

Poznáte, kde bývate? Viete, kde sa vo vašom okolí nachádajú významné fontány alebo podľa koho je vaša ulica pomenovaná?
Strávte v našej spoločnosti príjemné popoludnie a precvičte si vaše mozgové závity. Podujatím vás bude sprevádzať riaditeľka Knižnice Ružinov Rina Horáková a riaditeľ Televízie Ružinov a známy herec pán Igor Adamec.
Nebude chýbať ani sprievodný kultúrny program, malé občerstvenie a atraktívne výhry.

Vlastivedno-poznávacia súťaž je určená pre seniorov, ale vstup je voľný aj pre ostatných záujemcov.

 

Tieto súťaže už prebehli:

  • 22. februára 2018 o 14.30 hod sme sa stretli v DKR na pokračovaní cyklu „Poznáme, kde bývame?“ tentoraz o Ostredkoch. Spoluorganizátormi podujatia boli DKR, Cultus, a.s., ZO Ostredky JDS 2 a TVR. Ako bolo na podujatí si už môžete prečítať v článku a pozrieť v relácii Televízie Ružinov Klub seniorov, kde vystupovala pani riaditeľka Knižnice Ružinov Darina Horáková.

 

Srdečne vás pozývame na ďalšie súťaže:

  • 26. marca 2018 o 14.30 hod v DK Nivy opäť stretnutie seniorov zo ZO Páričkova JDS 2 na pokračovaní cyklu „Poznáme, kde bývame?“ Spoluorganizátormi podujatia je TVR. Okrem seniorov sú na podujatí vítaní všetci obyvatelia Ružovej doliny a Nív, ktorí si môžu prísť otestovať svoje vedomosti.
     
  • 12. apríla 2018 o 15.30 hod sa v DKR, Cultus, a.s. zapoja do súťaže „Poznáme, kde bývame?“ tentoraz seniori a obyvatelia lokality Štrkovec. Podujatie bude v spolupráci so ZO Štrkovec JDS 2.O ďalších termínoch a miestach budeme informovať priebežne..

Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.