Prečítané leto

 

Juchú, prázdniny! 
A to je aj téma prvého týždňa. O čo ide?

Aby deti rozvíjali svoju myseľ, fantáziu a čítali aj cez prázdniny, pripravíme každý týždeň počas celého leta na pobočke ÚK Miletičova v spolupráci s Prečítané leto výber knižiek na určitú tému.

Tento týždeň nájdete u nás výstavku mnohých zaujímavých knižiek o prázdninách, ktoré všetkých svojimi príbehmi určite naladia na správnu prázdninovú atmosféru.


#Letujeme na Miletičke!

 

Vyberáme tri odporúčania knižnice :)

 

1, Mach a Šebestová

Títo spolužiaci taktiež prázdninujú a zažívajú rôzne dobrodružstvá na dedine u starých rodičov. Čo všetko zažijú s pomocou ich čarovného slúchadla sa môžete dozvedieť, keď si knihu prečítate spolu s deťmi :) A môžeme sľúbiť, že okrem zábavy sa aj veľa dozvedia.

 

2, Záhrada

Kniha pre deti aj dospelých, ktorí ju čítali tiež ešte ako malé deti. Jiři Trnka, okrem toho že knihu aj ilustroval, vytvoril krásny príbeh o piatich kamarátoch, ktorí v jednej obyčanej záhrade objavili nevídané tajomstvá.

 

3, Prázdniny s čarodejným denníkom

Niečo pre staršie prázdninujúce deti :) Vedeli by ste si predstaviť mať čarodejný denník? Lena taký má a tentokrát sa spolu s najlepšou priateľkou Lilli vydajú na dovolenku k  Severnému moru. Ale ako to už s čarodejnými denníkmi chodí, nie vždy fungujú tak, ako majú....

O dostupnosti titulu sa informujte na pracoviskách Knižnice Ružinov alebo v katalógu.

 

Pozývame vás

45-ročné poobhliadnutie sa

Knižnica Ružinov, ktorá si pripomína 45. výročie svojho vzniku, pozýva na výstavu...


Archív pozvánok
Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.