Prečítané leto - deviaty týždeň

Tlačidlo na presmerovanie na stránku Prečítaného leta

 

Prázdniny sa síce chýlia ku koncu, to však neznamená, že detské hlavičky zostanú oddychovať :)

 

Ján Smrek - Maľovaná abeceda. Tlačidlo na presmerovanie na online katalóg.     Thomas Brezina - Tigrí tím. Tlačidlo na presmerovanie na online katalóg     Frauke Scheunemann - Winston. Tlačidlo na presmerovanie na online katalóg     Cressida Cowell - Ako si vycvičiť draka. Tlačidlo na presmerovanie na online katalóg.

 

Leto nám končí a s ním aj naša cesta s Prečítaným letom.
Tento týždeň je vhodný na naučenie sa, prípadne zopakovanie si abecedy. Napríklad klasika od Jána Smreka - Maľovaná abeceda, kde sú jednoduché a chytľavé básničky na precvičenie. Písmenká tak nevyfučia z hlavy a deti prídu do školy pripravené učiť sa veľa nového.


Neodporúčame len knižky o abecede, ale VŠETKY KNIHY, ktoré deti zaujmú. Navštívte našu knižnicu a užite si s deťmi posledné dni, ktoré sú ako stvorené na čítanie.

Poznajú napríklad Tigrí tím, príbehy o kamarátoch zažívajúcich dobrodružstvá? Počuli o kocúrovi Winstonovi, agentovi, ktorý nepozná strach? Vedia Ako si vycvičiť draka? Opýtajte sa ich, čo by chceli prečítať alebo sa informujte u našich knihovníčok :)

 

Nezabudnite, že tento týždeň majú naše pobočky zmenu otváracích hodín, tak si skontrolujte tú svoju. Od budúceho týždňa končí platnosť letného režimu, takže knižnice budú otvorené po starom.

 

Tak ešte naposledy
#letujeme všade v Knižnici Ružinov!

 

Zdroj: martinus

Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.