Výsledky literárnej výzvy Príbeh mojej knihy

Knižnica Ružinov v spolupráci s m.č. Bratislava-Ružinov, Ružinovským Echom a Televíziou Ružinov vyhlásila začiatkom jari literárnu výzvu s názvom Príbeh mojej knihy, v ktorej sa spomína m.č. Bratislava-Ružinov.

Výzvy sa mohli zúčastniť autori s poviedkou napísanou v slovenskom jazyku, poslanou na emailovú adresu KR do 31. mája 2017. Svoju kreativitu nám ukázali nielen ružinovskí dospelí čitatelia, ale aj šikovné deti z ružinovských škôl.

Grafika k literárnej výzve Príbeh mojej knihy

Porota v zložení odborných pracovníkov a riaditeľky Knižnice Ružinov rozhodla o výsledkoch literárnej výzvy takto:

1. LENKA SABOVÁ - Slušnosť stratená a znovunájdená (uverejnené v októbrovom čísle Ružinovského Echa)

2. MICHAL MAX MARK - Statik (uverejnené v novembrovom čísle Ružinovského Echa)

3. VOJTECH PUPKAY - Prvé rande

Výhercom gratulujeme, milé pozornosti za ich úspech im odovdzáme osobne.

Tešíme sa na spoločné fotenie a uverejnenie ich príbehov spolu s fotografiou do Ružinovského Echa a na webovú stránku Knižnice Ružinov.

Ďakujeme za účasť všetkým zapojeným a želáme Ružinovu ešte veľa ďalších zaujímavých príbehov.

na odovzdávanie cien Rytier dobrej knihy

významným osobnostiam Ružinova do DK Ružinov...

Archív pozvánok