na podujatia z cyklu Poznáme, kde bývame?

Knižnica Ružinov v spolupráci s Televíziou Ružinov a miestnymi organizáciami JDS pripravujú pre vás cyklus vlastivedno-poznávacích súťaží s názvom Poznáme, kde bývame?

Poznáte, kde bývate? Viete, kde sa vo vašom okolí nachádajú významné fontány alebo podľa koho je vaša ulica pomenovaná?
Strávte v našej spoločnosti príjemné popoludnie a precvičte si vaše mozgové závity. Podujatím vás bude sprevádzať riaditeľka Knižnice Ružinov Rina Horáková a riaditeľ Televízie Ružinov a známy herec pán Igor Adamec.
Nebude chýbať ani sprievodný kultúrny program, malé občerstvenie a atraktívne výhry.

Vlastivedno-poznávacia súťaž je určená pre seniorov, ale vstup je voľný aj pre ostatných záujemcov.

Tieto súťaže už prebehli:

• 22. februára 2018 o 14.30 hod sme sa stretli v DKR na pokračovaní cyklu „Poznáme, kde bývame?“ tentoraz o Ostredkoch. Spoluorganizátormi podujatia boli DKR, Cultus, a.s., ZO Ostredky JDS 2 a TVR. Ako bolo na podujatí si už môžete prečítať v článku a pozrieť v relácii Televízie Ružinov Klub seniorov, kde vystupovala pani riaditeľka Knižnice Ružinov Darina Horáková.

• 26. marca 2018 o 14.30 hod v DK Nivy opäť stretnutie seniorov zo ZO Páričkova JDS 2 na pokračovaní cyklu „Poznáme, kde bývame?“ Spoluorganizátorom podujatia bola Televízia Ružinov.

• 12. apríla 2018 o 15.30 hod sa v DKR, Cultus, a.s do súťaže zapojili seniori  a obyvatelia lokalít Štrkovec a Trávniky. Podujatie prebehlo v spolupráci so ZO Štrkovec JDS 2 a Televíziou Ružinov.

Srdečne vás pozývame na ďalšie súťaže:

• 14. mája 2018 o 14.00 h sa v Spoločenskom dome Prievoz v Dennom centre na Kaštieľskej 30 uskutoční ďalšie podujatie z cyklu, tentorat venované lokalite Prievoz. Okrem seniorov sú na podujatí vítaní všetci obyvatelia Ružinova, ktorí si môžu prísť otestovať svoje vedomosti.

O ďalších termínoch a miestach budeme informovať priebežne..

11. diel - ÚK Miletičova, 3. časť

Aj tentokrát sme sa vybrali do Ústrednej knižnice Knižnice Ružinov na Miletičovej 47, aby sme pre vás natočili ďalší diel Letného video seriálu "Prezraď mi, čo čítaš". Tentokrát to bolo také "rozlúčkové" rozprávanie...